KOSZTY DOSTAWY

Darmowa dostawa

  1. Dla zamówień zwierząt i terrarium z żywym wystrojem, o wartości przekraczającej 250 zł, bez względu na formę płatności, przesyłka jest darmowa.
  2. Dla zamówień akcesoriów i terrarium bez wystroju, o wartości przekraczającej 150 zł, bez względu na formę płatności, przesyłka jest darmowa.

Dostępne formy przesyłek

  1. POCZTEX „owady” – Dla owadów i tub z żywym wystrojem – zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej , która, jako jedyny przewoźnik w Polsce, zezwala na przesyłki owadów i roślin, jedyną formą przesyłki jest usługa POCZTEX z wykupioną opcją „ostrożnie i oznaczeniami na paczce „żywe owady, lub „żywe rośliny”. Koszt dostawy dla zamówień poniżej 250 zł wynosi 23 zł. (patrz: Darmowa dostawa). W cenie zawiera się także izolacyjne pakowanie zapewniające maksymalny dobrostan zwierząt. Cena ta nie zawiera wkładu grzewczego, którego zakup jest konieczny dla zrealizowania przesyłek w dniach, gdy temperatura w nocy spada: dla modliszek, thermobii, karaczanów zielonych, karaczanów tureckich poniżej 10°C, dla muszek owocówek poniżej 0°C, dla roślin poniżej 5°C.
  2. POCZTEX bez oznaczeń „ostrożnie” – dostępny dla akcesoriów oraz terrariów bez wystroju. Koszt dla zamówień poniżej kwoty 150 zł – 15 zł
  3. POCZTEX punkt – dostępny dla akcesoriów oraz terrariów bez wystroju. Koszt dla zamówień poniżej kwoty 150 zł – 14 zł
  4. INPOST Paczkomaty – dostępny dla akcesoriów oraz terrariów bez wystroju. Koszt dla zamówień poniżej kwoty 150 zł – 16 zł
  5. INPOST paczkomat – drzwi – dostępny dla akcesoriów oraz terrariów bez wystroju. Koszt dla zamówień poniżej kwoty 150 zł – 20,60 zł
  6. INPOST kurier – dostępny dla akcesoriów oraz terrariów bez wystroju. Koszt dla zamówień poniżej kwoty 150 zł – 14 zł

  Odbiór osobisty i łączenie zamówień

  1. Możliwe jest łączenie zamówień, gdy zamówienie pierwotne nie zostało zrealizowane. W przypadku, gdy zamówienie dodatkowe składają Państwo w poniedziałek, wtorek lub środę, konieczny jest kontakt telefoniczny pod numerem 603 912 250 celem ustalenia, czy proces przygotowania paczek umożliwia połączenie zamówień. SMS nie jest akceptowalną formą kontaktu ze sklepem i nie zapewnia reakcji. W przypadku zamówień od czwartku do niedzieli wieczorem przesyłki zostaną połączone bez konieczności kontaktu. W celu połączenia zamówień wybieramy opcję dostawy: „dołącz do innego zamówienia” . Koszt dołączenia wynosi 0 zł.
  2. Możliwy jest odbiór osobisty zamówień. W celu odbioru zamówienia należy skontaktować się telefonicznie pod numerem 603 912 250 celem ustalenia godziny i daty odbioru. SMS nie jest akceptowalną formą kontaktu ze sklepem i nie zapewnia reakcji. Dla zamówień, których realizacja wymaga produkcji, Klient otrzyma informację o zmianie statusu zamówienia z „w realizacji” na „umów się na odbiór”. Odbiór osobisty jest bezpłatny.